Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. 210K visualizzazioni 1 835 267. Top Channel Albania. Health/Beauty. Programi “Dua të të bëj të lumtur” solli në ekranet tona mbrëmjen e sotme një ndër historitë më prekëse. TV Channel. Aty ajo foli për lidhjen me Beartin dhe historinë e krijuar me Andin. Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Disa muaj më parë, në edicionin e lajmeve të “Top Channel” u trajtua historia e një burri nga Peshkopia, i cili prej një dekade jetonte nën një çati më dy gratë e tij. Programi më emocionues në Top Channel! 25:00. Ashtu sikurse pritej Tea Trifoni ishte sonte e pranishme në “Dua të të bëj të lumtur”, për të dhënë një super mesazh. Mbrëmjen e djeshme, Tea vendosi që për herë të parë të fliste publikisht për këtë ngjarje sensitive. Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. News & Media Website. 27:11. Brand perputhen. Top Channel Albania. Iliazi, protagonisti i kësaj historie kishte zgjedhur programin “Dua të të bëj të lumtur” për të ndarë me ne më shumë rreth … Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Top Channel Albania Scaricare. Website. Resine Art Tirane. 29K visualizzazioni 275 13. Dua të të bëj të Lumtur - Dua të të shoh nuse / Eli Fara. Një ditëlindje ndryshe, programi “Dua të të bëj të lumtur” befason Amin me një maratonë surprizash Top Channel • e shtunë 11:42 e pasdites Në puntatën e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” u trajtua historia prekëse e Anitës dhe Ilirit, motrës dhe vëllait që para … Interest. Top Channel Albania. Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Të pastrehë nga tërmeti, babai surprizon djemtë e tij – Dua të të bëj të lumtur, 18 Janar 2020. Programi “Dua të të bëj të lumtur” trajtoi mbrëmjen e sotme historinë e një gruaje e cila pas shtatzanisë kishte shtuar peshë. Përputhen. Dua te te bej te lumtur - Historia e Noces dhe Qamilit të dashuruar në pleqëri. “Thonë që çudia më e madhe tri dit zgjat, por kjo e imja zgjati për 3 javë. Show. Programi “Dua të të bëj të lumtur” trajtoi mbrëmjen e sotme historinë e një gruaje e cila pas shtatzanisë kishte shtuar peshë. Dy ish-konkurrentet e “Përputhen” Tea Trifoni dhe Shqipe Hysenaj u përballën sot ‘live’ për herë të parë pas kaq shumë kohësh. News & Media Website. Përputhen +40. Ish-konkurrentja e Për’puthen, Tea Trifoni, e cila pas daljes së saj u komentua shumë për lidhjen me Beart Rexhepin, na ka zbuluar disa detaje për të ardhmen e saj. Theu rrjetet sociale me lidhjen e saj me Beartin, Tea Trifoni flet për herë të parë publikisht rreth ngjarjes dhe marrëdhënien që ka me Andin. Në studion e programit kishte ardhur kushërira e tyre, Albina e cila rrëfeu historinë e trishtë të dy të rinjve. Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Condividi . Tea tregoi versionin e saj të ngjarjes ku tha se historia e dashurisë me Beartin kishte nisur kohë më parë, që në momentin që ai ishte larguar nga […] Gjithashtu […] Perputhen. Pjesë e këtij episodi si surpizë është babai i moderatores. Tea Trifoni flet për herë të parë publikisht rreth ngjarjes dhe marrëdhënien që ka me Andin. Dua të të bëj të Lumtur - Një nënë realizon dëshirën më të madhe të së bijës. Aloe Vera. Dua Të Të Bëj Të Lumtur (@dua.te.te.bej.te.lumtur) on TikTok | 8.8K Likes. Programi “Dua të të bëj të lumtur” trajtoi mbrëmjen e sotme historinë e një gruaje e cila pas shtatzanisë kishte shtuar peshë. Flet Tea për herë të parë publikisht - Dua të të bëj të lumtur, 6 Mars 2021 . Interest. I ndërron cdo jave, bashkëshorti i dy grave i mahnit tek “Dua të të bëj të lumtur”, ua hoqi hallet February 6, 2021 admin Showbiz 0 Disa muaj më parë, në edicionin e lajmeve të “Top Channel” u trajtua historia e një burri nga Peshkopia, i cili prej një dekade jetonte nën një çati më dy gratë e tij. Ajo u gjend përball një gruaje e cila kishte komplekse nga pesha e saj. 111K visualizzazioni 1 035 75. Shqip24 Tv. Arts & Crafts Store. Dua të të bëj të lumtur. Pavarësisht përpjekjeve të vazhdueshme të Nexhit, fatkeqësisht ajo nuk ia kishte dalë mbanë që të humbiste peshë dhe si rrjedhojë kishte humbur vetëbesimin. Pavarësisht përpjekjeve të vazhdueshme të saj, ajo nuk ia kishte dalë mbanë që të humbiste peshë dhe si rrjedhojë kishte humbur vetëbesimin. 579 Fans. Kjo ishte historia e Anitës dhe Ilirit, motër e vëlla, të cilët jeta i kishte vendosur përballë shumë vështirësive të mëdha. Në “Dua të të bëj të lumtur”, Tea tregoi se historia e dashurisë me Beartin kishte nisur që në momentin që ai ishte larguar nga “Përputhen”. Mes qindra urimeve që mori, Ish-konkurrentja e Përputhen ishte e ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”. Programi “Dua të të bëj të lumtur” trajtoi mbrëmjen e sotme historinë e një gruaje e cila pas shtatzanisë kishte shtuar peshë. Rrjeti i Fuqizimit të Gruas në Shqipëri i ka dërguar letër të hapur programit “Dua të të bëj të lumtur”, Top Channel”, konkretisht prezantueses Arbana Osmani. Facebook Twitter. Gazeta Online. Top Channel Albania. Një mesazh nga Tea - Dua të të bëj të lumtur, 6 Mars 2021 . Në studion e programit “Dua të të bëj të lumtur”, Tea tregoi versionin e saj të ngjarjes ku historia e dashurisë me Beartin kishte nisur kohë më parë, që në momentin që ai ishte larguar nga “Përputhen”. Ndërkaq, mbrëmjen e sotme Tea vendosi që për herë të parë të fliste publikisht për këtë ngjarje kaq të përfolur. Lind Islami, këngëtari i dashur i shumë baladave, festoi ditën e djeshme 29-vjetorin e lindjes. 2:27. Mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” që transmetohet në Top Channel është trajtuar historia e një gruaje, e cila pas shtatzanisë kishte shtuar peshë. Tea Trifoni bëri rrëfimin e saj ekskluziv kur foli për arsyet e ndarjes nga Bearti si dhe për lidhjen fallco që kishte me Andin në Përputhen. Facebook Twitter. Condividi . Facebook Twitter. 1:11. Në studion e programit “Dua të të bëj të lumtur”, Tea tregoi versionin e saj të ngjarjes ku historia e dashurisë me Beartin kishte nisur kohë më parë, që në momentin që ai ishte larguar nga Për’puthen. Showbiz ; Tea Trifoni flet për herë të parë publikisht rreth ngjarjes dhe marrëdhënien që ka me Andin. Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Mbrëmjen e sotme, Tea vendosi që për herë të parë të fliste publikisht për këtë ngjarje sensitive. Në studion e programit “Dua të të bëj të lumtur”, Tea tregoi versionin e saj të ngjarjes ku historia e dashurisë me Beartin kishte nisur kohë më parë, që në momentin që ai ishte larguar nga “Përputhen”. Bëri bujë për lidhjen me Beartin/ Tea Trifoni flet për herë të parë për marrëdhënien që ka me Andin Ajo është shprehur se ndarja me Beratin ka ndodhur për shkak të xhelozisë së tij, ndërsa për lidhjen me Andin ka thënë se ka qenë fallco dhe ka kërkuar […] Top Channel Albania Scaricare. Pavàrësisht përpjékjeve të vazhdueshme të saj, ajo nuk ia kishte dalë mbanë që të hùmbiste peshë dhe si rrjédhojë kishte hùmbur vetëbesimin. E ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, në Top Channel, Tea u shpreh se nuk ka plane për në televizion, madje se donte Tea Trifoni. Të shumta janë pyetjet e fansave rreth kësaj ndarjeje, për të cilën nuk dimë ende asnjë detaji konkret. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. 12:40. 5,281 talking about this. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Movie/Television Studio . Për'puthen në Top Channel. 06/03/2021 22:06 . Watch Dua te te bej te lumtur, 17 Dhjetor 2016, Pjesa 1 - Top Channel Albania - Entertainment Show - Top Channel Albania on Dailymotion Moderatorja ka publikuar videon […] Tea dhe Bearti kanë qenë këto ditë kryefjalë e mediave rozë pas ndarjes po aq të bujshme, sa lidhja e tyre. Të ftuara në “E Diell”, Shqipja e sulmoi Tean që në fillim të programit duke thënë se ajo ka qenë e vërtetë vetëm me veten dhe se ka gënjyer një Shqipëri të tërë. Tea Trifoni Pèrputhen. Pavarësisht përpjekjeve të vazhdueshme të Nexhit, fatkeqësisht ajo nuk ia kishte dalë mbanë që të humbiste peshë dhe si rrjedhojë kishte humbur vetëbesimin. Pavarësisht përpjekjeve të vazhdueshme të Nexhit, fatkeqësisht ajo nuk ia kishte dalë mbanë që të humbiste peshë dhe si rrjedhojë kishte humbur vetëbesimin. Top Channel Albania. Moderatorja Arbana Osmani pak ditë më parë paralajmëroi se këtë të shtunë do të transmetohet episodi i fundit i emisionit “Dua të të bëj të lumtur.” Stafi i saj ka përgatitur surprizën që duket se e ka emocionuar jashtë mase moderatoren. Mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” që trànsmetohet në Top Channel është trajtuar historia e një gruaje, e cila pas shtatzënisë kishte shtùar peshë. Nexhi, nëna e tre fëmijëve, rrëfeu mes lotësh përpjekjet e saj për të humbur kilogramë, por pa ia dalë që të kishte trupin që ajo donte. Watch the latest video from Dua Të Të Bëj Të Lumtur (@dua.te.te.bej.te.lumtur). Personal Blog. Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Top Channel Albania . Spiderman "zbret nga qielli" për të takuar djemtë – Dua të të bëj të lumtur, 18 Janar 2020 . Top Channel Albania Scaricare. Condividi . 0:39. Personal Blog. Tea surprizon gruan dhe ka një mesazh për të - Dua të të bëj të lumtur, 6 Mars 2021 . Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Dua te te bej te lumtur 2, Nëna kërkon të takojë djalin pas 7 vitesh, 17/02/2018, Pjesa 2.

De Lewante Gutenbergstraße Potsdam, Hagen Baustellen 2020, Lattenrost 160x200 Starr, Tattoos Polizei Bw, Früher Abort Erfahrung, Kino Homburg Programm, Bus 73 Frankfurt Flughafen Kelsterbach, Hartz 4-antrag Per Post, Innenarchitektur Studium Bw, Haus Zur Miete, Kieser Training Pro Und Contra,